Drewniany pędzel do malowania okien KEN5333181K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
No.10 WOOD HANDLE SASH BRUSH Kennedy KEN5333181K
Kennedy KEN-533-3181K
KEN5333181K
No.10 WOOD HANDLE SASH BRUSH Kennedy
KEN-533-3181K
SM.CK016,9,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Drewniany trzonek ze stalowym okuciem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140229082 |
| eCl@ss Code | 21041102 |
| Size | No. 10 |
| Supplier Part No. | 5333181K |
| UNSPSC Code | 31211904 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Natural |
| Długość całkowita | 225mm |
| Liczba elementów | |
| Brush Width | 18mm |
| Handle Material | Drewno |
| Compatible Materials | Oil-based Paint/Coatings Water-based Paint/Coatings |
| Recommended Environment | Indoor/Outdoor |
| Brush Shape | Round Blunt |
| Handle Shape | Straight |
| Brush Material | Pure Bristle |
| Brush Size Number | No.10 |
| Ferrule Material | Stal |
| Ferrule Finish/Coating | Chrome-plated |
| Bristle Colour | Brown |
| Brush Length | 45mm |
| Brush Thickness | mm |
| Brush Type | Painting/Covering Brush |