Drut spawalniczy Mig A180.60mm 0,7kg Kennedy KEN8871860K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy Drut spawalniczy Mig A180.60mm 0,7kg KEN8871860K
Kennedy KEN-887-1860K
KEN8871860K Kennedy DRUT SPAWALNICZY MIG A180.60mm 0.7KG
Miedziowana elektroda ze stopu krzemowo-manganowego do spawania w osłonie CO2
i gazów mieszanych. Zgodny z BS2901/ 1:1983 A18 i BS EN440 G3 Si1. Do spawania lekkich stali, blach, pojemników, rur, maszyn, konstrukcji w przemyśle samochodowym i okrętowym.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140022614 |
| eCl@ss Code | 21089107 |
| Supplier Part No. | 8871860K |
| UNSPSC Code | 23271813 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Material Type | Mild Steel |
| Product Number | |
| Reel Size | 0.7kg |
| Wire Diameter | 0.6 mm |
| Classifications & approvals |