Drut spawalniczy Mig A181.00mm 15kg Kennedy KEN8872100K KEN-887-2100K PRO20 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$60.13
Cena regularna:
$48.89
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Drut spawalniczy Mig A181mm 15kg Kennedy KEN8872100K KEN-887-2100K
Kennedy KEN-887-2100K
KEN8872100K Kennedy DRUT SPAWALNICZY MIG A181mm 15KG
Miedziowana elektroda ze stopu krzemowo-manganowego do spawania w osłonie CO2 i gazów mieszanych. Zgodny z BS2901/ 1:1983 A18 i BS EN440 G3 Si1. Do spawania lekkich stali, blach, pojemników, rur, maszyn, konstrukcji w przemyśle samochodowym i okrętowym.
Szpule po 15kg
Do użycia z gazem otulającym CO2 lub Ar-CO2.
*Precyzyjnie nakładane warstwy nawoju dla bezproblemowego rozwijania.
Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140013797 |
| eCl@ss Code | 21089107 |
| Model, kod produktu | *A18-100-15.0 |
| Supplier Part No. | 8872100K |
| UNSPSC Code | 23271813 |
| Wire Diameter | 1mm |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Material Type | Mild Steel |
| Model, kod produktu | |
| Reel Size | 15kg |
| Wire Diameter | 1mm |
| Classifications & approvals | AWS A%.18 ER70S-6 EN ISO 14341 G3 Si1 |