Drut spawalniczy Mig A181.00mm 5kg Kennedy KEN8872000K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy Drut spawalniczy Mig A181mm 5kg KEN8872000K
Kennedy KEN-887-2000K
KEN8872000K Kennedy DRUT SPAWALNICZY MIG A181mm 5.0KG
Miedziowana elektroda ze stopu krzemowo-manganowego do spawania w osłonie CO2
i gazów mieszanych. Zgodny z BS2901/ 1:1983 A18 i BS EN440 G3 Si1. Do spawania lekkich stali, blach, pojemników, rur, maszyn, konstrukcji w przemyśle samochodowym i okrętowym.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140022669 |
| eCl@ss Code | 21089107 |
| Numer produktu | A18-100-5.0 |
| Supplier Part No. | 8872000K |
| UNSPSC Code | 23271813 |
| Wire Diameter | 1mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Material Type | Mild Steel |
| Reel Size | 0.5kg |
| Wire Diameter | 1mm millimetre |
| Classifications & approvals | AWS A5.18 ER 70S-6 EN ISO 14341 G3 Si1 |