Dwumembranowa pompa do transferu paliwa Kennedy KEN5403600K KEN-540-3600K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$491.80
Cena regularna:
$399.83
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dwumembranowa pompa do transferu paliwa Kennedy KEN5403600K KEN-540-3600K
Kennedy KEN-540-3600K
KEN5403600K
DPP/1 DOUBLE DIAPHRAGM FUEL TRANSFER PUMP Kennedy KEN5403600K
Kennedy KEN-540-3600K
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Discharge per Stroke | 800 ml |
| EAN13 Barcode | 5036140072206 |
| Supplier Part No. | 5403600K |
| UNSPSC Code | 40151506 |
| Waga elementu | 7.5 kg |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | L litre ml millilitre |
| Discharge per Stroke | 800ml |
| Model, kod produktu | |
| Suitable for Containers | 205ltr 50ltr 60ltr |
| Waga elementu | 7.5Kg |
| Pump Type | Transfer Pump |
| Compatible Fluid | Diesel Oil Petrol |
| Suction Tube Length | 480-900 mm |
SM.CK016,1100ZLNE