Dwustronna fugownica murarska 12x16mm 1/2"x5/8" Kennedy KEN5120440K KEN-512-0440K MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dwustronna fugownica murarska 12x16mm 1/2"x5/8" Kennedy KEN5120440K KEN-512-0440K
Fugownica wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Stosowana do wykończenia np. wklęsłych fug w przerwach między cegłami, o wielkości fug 12mm (1/2”) i 16mm (5/8”).
Ostrza fugownicy są trochę szersze niż szerokość fug, odpowiednio 18mm i 20mm.
Fugownica pozwala na wykonanie także mniejszych fug ponieważ zakończenie jest kuliste.
Długość całkowita około 250mm.
Kształt wygięcia zapewnia łatwy chwyt i wygodną pracę.
Specyfikacja fugownicy
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140296602 |
| eCl@ss Code | 21040604 |
| Głębokość całk. opakowania | 50mm |
| Długość całkowita | 250mm |
| Waga całkowita | 100g |
| Szerokość całk. | 25mm w najszerszym miejscu |
| UNSPSC Code | 27112201 |