Dysza do węży 1"x1/4" do chłodziwa Indexa IND4476670K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dysza do węży 1"x1/4" do chłodziwa Indexa IND4476670K
Indexa IND-447-6670K
IND4476670K
SM.CK016,23,6ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 1/4" cal |
| Średnica otworu | 6 mm |
| Marka | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140087828 |
| eCl@ss Code | 37110290 |
| Nozzle Size | 1" cal |
| Głębokość całk. | 32 |
| Długość całk. | 30 |
| Waga całkowita | 0.002 |
| Szerokość całk. | 32 |
| Type | Flared |
| UNSPSC Code | 40141700 |
| Waga | 5 g |