EHLY-25x64 żółta sprężyna twarda sztywna bardzo ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4603445Z
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
EHLY-25x64 żółta sprężyna twarda sztywna bardzo ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4603445Z
Indexa IND-460-3445Z
IND4603445Z
EHLY-25x64 YELLOW DIE SPRING - EXTRA HEAVY LOAD Indexa IND4603445Z
IND-460-3445Z
SM.CK016,16,3ZLNE
Kolor kodu żółty
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymuja wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 12.5 mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 26 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140294967 |
| Długość całkowita | 64 mm |
| Numer produktu | G25 x 64 |
| Sztywność | 161Nmm |
| Supplier Part No. | 4603445Z |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 99 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | G25 x 64 |
| Typ | Extra Heavy load |
| Sztywność | 161 Nmm |
| Dh | 26mm |
| Dd | 12.5mm |
| L0 | 64mm |