EHLY-50x89 żółta sprężyna twarda sztywna bardzo ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4603787V
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
EHLY-50x89 żółta sprężyna twarda sztywna bardzo ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4603787V
Indexa IND-460-3787V
IND4603787V
EHLY-50x89 YELLOW DIE SPRING - EXTRA HEAVY LOAD Indexa IND4603787V
IND-460-3787V
SM.CK016,62,1ZLNE
Kolor kodu żółty
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymuja wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 25mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 51 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140295162 |
| Długość całkowita | 89 mm |
| Numer produktu | G50 x 89 |
| Sztywność | 475Nmm |
| Supplier Part No. | 4603787V |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 593 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | G50 x 89 |
| Typ | Extra Heavy load |
| Sztywność | 475 Nmm |
| Dh | 51mm |
| Dd | 25mm |
| L0 | 89mm |