Ekran do maski ochronnej 200mm Tuffsafe TFF9603200K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ekran do maski ochronnej 200mm Tuffsafe TFF9603200K
Tuffsafe TFF-960-3200K
TFF9603200K
KC-016,236,9ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Klasa optyczna - 1
Wytrzym. mechaniczna - B
Opis
Clear = Bezbarwny
Green/Clear, Shade 3, Tritherm = Zielony/bezbarwny, odcień 3, Tritherm
Green, Shade 3, Tritherm = Zielony, odcień 3, Tritherm
Chinguard = Osłona podbródka
Chinguard and Screen Complete = Osłona podbródka i bezbarwny ekran
Clear Screen for Chinguard 160mm = Bezbarwny ekran do osłony podbródka 160mm
Browguard = Osłona czoła
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Tuffsafe |
| EAN13 | 5036140210172 |
| ecl@ss | 40019090 |
| Wysokość całkowita | 200 mm |
| Szerokość całk. | 400 mm |
| Shield Colour | Green/Clear |
| Shield Material | Polycarbonate |
| Standard, norma | EN166 |
| Oznaczenie | TFF-960-3200K |
| Grubość | 1.22 mm |
| Type | Screen |
| UNSPSC | 46181702 |