Elektroda biała wolframowa 2,4mm 2% dwutlenek cyrkonu ZrO2 1szt. Kennedy KEN8890830K KEN-889-0830K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Elektroda 2,4mm wolframowa 2% dwutlenek ceru biała Kennedy KEN8890830K KEN-889-0830K
2.4mm ZIRCONIATED WHITE TUNGSTEN ELECTRODE Kennedy
Idealne precyzyjnego, o doskonałej jakości spawania prądem stałym (AC) stopów aluminiów, ponieważ zachowuje zaokrągloną końcówkę i posiada wysoką odporność na zanieczyszczenia. Potencjalny zakres prądu jest taki sam lub większy niż elektrod wolframowych z toru. Nieradioaktywne. Nieodpowiednie do spawania prądem przemiennym (DC).
W przypadku zamówienia wielokrotności 10szt. dostarczane są w opakowaniu zbiorczym.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Średnica | 2.4 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140224445 |
| eCl@ss Code | 21089104 |
| Liczba elektrod | 1 |
| Głębokość całk. | 7 |
| Długość całkowita | 204 |
| Waga całkowita | 0.156 |
| Szerokość całk. | 58 |
| Supplier Part No. | 8890830K |
| Typ | Zirconiated White |
| UNSPSC Code | 23271407 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Biała końcówka |
| Rozmiar elektrody | 2.4mm |
| Długość | 150mm |
| Typ produktu | Zirconiated |
| To Suit | Most Types of Tig Torch |
| Prąd | AC, zmienny |
| Standard, norma | AWS A5 12-92 DIN EN 26848 ISO 6848 |
| Opakowanie | 1szt. |