Elektrody 4mm do stali nierdzewnej 2,5kg Kennedy KEN8911140K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
352,10 zł
Cena regularna:
286,26 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Elektrody 4mm do stali nierdzewnej 2,5kg Kennedy KEN8911140K
Kennedy KEN-891-1140K
KEN8911140K
316L 4mm STAINLESS STEEL ELECTRODE 2.5KG Kennedy
KEN-891-1140K
SM.CK016,306,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Elektroda Lime-Titania daje świetne rezultaty przy spawaniu, pozostawia 19.5%Cr -11.7%Ni - 2.5%Mo na spawanym metalu. Ich austeniczna struktura zapewnia odporność na pęknięcia. Do spawania niskowęglowej stali nierdzewnej 18%Cr-12Ni-Mo.
Rekomendowane natężenie prądu:
Rozmiar (mm) 1.6 - Min.20A, Maks. 40A
Rozmiar (mm) 2.0 - Min.25A, Maks. 55A
Rozmiar (mm) 2.6 - Min.50A, Maks. 90A
Rozmiar (mm) 3.2 - Min.80A, Maks. 125A
Rozmiar (mm) 4.0 - Min.120A, Maks. 180A
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140063938 |
| eCl@ss Code | 21089090 |
| Electrode Length | 350 mm |
| Electrode Width | 4mm |
| Liczba elektrod | 45 |
| Sup. Part No. | KEN-891-1140K |
| Type | 316L |
| UNSPSC Code | 23271810 |
| Waga | 2.50 kg |