Elektrody do stali niskostopowych 6013 2,5mm x300mm 5kg Kennedy KEN8913010K PRO20
dostępny
Cena regularna:
254,90 zł
Cena regularna:
207,24 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Elektrody do stali niskostopowych 6013 2.5mm x300mm 5kg Kennedy KEN8913010K
Kennedy KEN-891-3010K
Elektrody do stali niskostopowych 6013 2.5mmx300mm, 5KG
KEN-891-3010K
Opis produktu
Elektrody do spawania łukowego stali niskostopowych i stali o podwyższonej wytrzymałości. Średnio otulone elektrody rutylowe do pracy we wszystkich położeniach. Zastosowanie: do blach stalowych i taśm włącznie ze stalami konstrukcyjnymi i stalami rurowymi, szczególnie w warunkach placu budowy. Znakomite wykończenie z samousuwalnym żużlem. Uwaga: Nadają się do prądu przemiennego (AC) (minimalne napięcie stanu jałowego 50 V) oraz prądu stałego, przy biegunowości +/- (DC+/-).Rekomendowane natężenie prądu:
Rozmiar (mm) 2.5 - Min.50A, Maks. 90A
Rozmiar (mm) 3.2 - Min.80A, Maks. 125A
Rozmiar (mm) 4.0 - Min.120A, Maks. 180A
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140149489 |
| Kod eCl@ss | 21089090 |
| Electrode Length | 300mm |
| Electrode Width | 2,5mm |
| Liczba elektrod | 260 |
| Głębokosć całk./opak. | 42 |
| Długość całk./opak. | 42 |
| Waga całkowita | 2 |
| Szerokość całk./opak. | 358 |
| Nr produktu | 6013 2.50x350 |
| Kod UNSPSC | 23271810 |
| Waga | 5.0 kg |
KEN8913010K
ELEKTRODY DO STALI NISKOSTOPOWYCH 6013 2.5mmx300mm, 5KG Kennedy
KEN-891-3010K
SM.CK016,68ZLNE
Narzędzia Cromwell