Etui na narzędzia 315x215mm Kennedy KEN5930310K KEN-593-0310K PRO19-20 MTM
dostępny
Cena regularna:
192,50 zł
Cena regularna:
156,50 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Etui na narzędzia 315x215mm Kennedy KEN5930310K KEN-593-0310K
Kennedy KEN-593-0310K
Etui na narzędzia 315x215mm
KEN-593-0310K
Opis produktu
wodoodporne odporna na przebicie i rozdarcie zewnętrzna powłoka PVC. Ziarniste wykończenie z 36 elastycznymi szlufkami. Czarne wykończenie zamykane na zamek błyskawiczny.| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140143265 |
| Długość całkowita | 315 mm |
| Szerokość całk. | 30 mm |
| Supplier Part No. | 5930310K |
| UNSPSC Code | 24111507 |
| Waga | 350 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Lock Type | Zipper |
| Głębokość całk. | - mm |
| Wysokość całkowita | 215 mm |
| Szerokość całk. | 315 mm |
| Model, kod produktu | ZACI |
| Waga | 3500kg |
| Additional Features | (36) Elesticated Tool Loops Full Zip Around Fastener Punture Resistant Rot Proof Waterproof |
| Product Material | PVC |
| Number of Tool Boards |
KEN5930310K
ETUI NA NARZEDZIA 315x215mm Kennedy
KEN-593-0310K
SM.CK016,145,5ZLNE
Narzędzia Cromwell