FC03 M16 KNURLED NUT Indexa IND4252020R
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
FC03 M16 KNURLED NUT Indexa IND4252020R
IND-425-2020R
FC03 - Knurled Nut
FC03 - Knurled Nut
Materiał: Medium Carbon Steel.
Hardness: HRC 30 - 35.
Surface Finish: Black Oxide.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A (Thread) | M16 |
| Producent | Indexa |
| Dim B | 12 mm |
| Wymiar C | 25 mm |
| Wymiar D | 10 mm |
| Wymiar E | 30 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140377905 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Numer produktu | FC030416 |
| Supplier Part No. | 4252020R |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 0.045 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | 12mm |
| C | 25mm |
| Clamp Style | |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT03-1630 |
| Standard, norma | |
| Surface Finish | Czernione, oksydowane |