FC11 12x34mm M6 THREADEDDOWEL Indexa IND4252520K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
FC11 12x34mm M6 THREADEDDOWEL Indexa IND4252520K
IND-425-2520K
FC11 - Internal Threaded Dowel
FC11 - Internal Threaded Dowel
Materiał: Medium Carbon Steel EN19B.
Hardness: HRC 55 - 58.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| AxB (Diameter x Length) | 12 x 34mm |
| Producent | Indexa |
| C (Thread) | M6 |
| Średnica | 12 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140377936 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Długość | 34 mm |
| Numer produktu | FC110312 |
| Supplier Part No. | 4252520K |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 30 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | 34mm |
| C | mm |
| Clamp Style | |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT11-1234 |
| Standard, norma | EN19B |
| Surface Finish |