FLAT BASE FOR 4T COLLISION zestaw naprawczy Kennedy KEN5678330K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
FLAT BASE FOR 4T COLLISION REPAIR KIT Kennedy KEN5678330K
Kennedy KEN-567-8330K
KEN5678330K
FLAT BASE FOR 4T COLLISION REPAIR KIT Kennedy
KEN-567-8330K
SM.CK016,27,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Spreader Ram = Rozpierak kątowy
Spreader Ram Repair Kit = Rozpierak kątowy zestaw naprawczy
Small Extension Tube = Małe ramię przedłużające
Medium Extension Tube = Średnie ramię przedłużające
Long Extension Tube = Długie ramię przedłużające
Extra Long Extension Tube = Bardzo długie ramię przedłużające
Double Ended Male Snap Connector = Obustronna szybkozłączka
Flat Base = Płaska podstawa
90° ‘V’ Base = Podstawa "V "90°
Wedge Head = Końcówka klinowa
Spread Plunger Toe = Popychacz rozpierający
Spreader Ram Toe = Ubijak rozpierający
Rubber Head = Końcówka gumowa
Serrated Saddle = Końcówka ząbkowana
Seal Repair Kit = Zestaw do naprawy uszczelek
Replacement Blow Mould Case = Zamienna walizka na narzędzia
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 55 |
| Szerokość całk. | 70 |
| Głębokość całk. | 115 |
| Waga całkowita | 0.733 |
| UNSPSC Code | 78181501 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5678330K |
| EAN13 Barcode | 5036140023352 |
| Size | 114 x 63 mm |
| To Suit Model | 4 t |
| Opis | Flat Base |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opis | Flat Base 114mm x 63mm |
| Numer produktu | F0014 |
| Typ produktu | Flat Base |
| To Suit Model | 4T Collision Repair Kit |
| Waga | 733g |