Fartuch spawalniczy ze skóry chromowej szary zapinany Kennedy KEN8858030K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Fartuch spawalniczy ze skóry chromowej szary zapinany Kennedy KEN8858030K
Kennedy KEN-885-8030K
KEN8858030K
CHROME/LEATHER APRON WITH TIES 24x42" GREY Kennedy
KEN-885-8030K
SM.CK016,71,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Asortyment przystępnie wycenionej wytrzymałej odzieży roboczej wykonanej z wysokiej jakości wyselekcjonowanej skóry chromowej. Odporna na rozpryski i odporna na rozdarcie. Pełen asortyment daje ochronę od stóp do głowy przed rozpryskami spawalniczymi i iskrami przy szlifowaniu. Odpowiednie do stosowania w warsztatach, odlewniach i na budowie.
Fartuchy
Obszerne, dla pełnej ochrony tułowia i górnej części nóg przed rozpryskami spawalniczymi i iskrami przy szlifowaniu, jednocześnie dając użytkownikowi swobodę ruchów. Wszystkie szwy mają wytrzymałe ściegi dla zapewnienia trwałości i długiego użytkowania.
Dostępne, do wyboru, z zapięciem na sprzączkę lub wiązanym.
Oznaczenie CE zgodnie z normą EN470-1 CAT II.
Kolory: dostępne, do wyboru, szare lub czerwone.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Welding |
| Apron Length | 1050 mm |
| Apron Width | 600 mm |
| Producent | Kennedy |
| Closure Type | Tie |
| Kolor | Grey |
| Disposable/Reusable | Reusable |
| EAN13 Barcode | 5036140240292 |
| eCl@ss Code | 40010202 |
| Fabric Coating | |
| Fabric Weight | |
| Materiał | Chrome leather. |
| Number of Pockets | 0 |
| Protection Features | "Tear-resistant; Spatter-resistant" |
| Size | |
| Supplier Part No. | 8858030K |
| Typ | Apron |
| UNSPSC Code | 46181501 |