Folia stalowa 0,012"x6"x100" precyzyjna taśma do ustawiania maszyn Indexa IND4151022N [TPN4150001P]
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
34,99 €
Cena regularna:
28,45 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
0.012"x6"x100" STEEL SHIM Indexa IND4151022N
IND-415-1022N
Steel Shims - Inch Sizes
6" x 100" roll in a range of thicknesses from 0.001" to 0.031".
Also available in a 12 piece pack - see 415-105.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140249752 |
| eCl@ss Code | 20270290 |
| Długość całkowita | 175 |
| Waga całkowita | 1.02 |
| Szerokość całk. | 90 |
| Supplier Part No. | 4151022N |
| Grubość | 0.012 in |
| UNSPSC Code | 31231400 |
| Waga | 1.02 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | mm 100" " cal |
| Materiał | Stal |
| Grubość | mm 0.012" cal |
| Szerokość | mm 6" cal |
| Liczba elementów | 1 |
| Standard, norma | |
| Tensile Strength | psi pounds per square inch Nmm |
| Slot Size |