Folia stretch 400mm 300m 17um niebieska Avon AVN8370590K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
BLUE STRETCH WRAP 400mm x300M 17 MICRON EXT. CORE Avon AVN8370590K
Avon AVN-837-0590K
AVN8370590K
BLUE STRETCH WRAP 400mmx300M 17 MICRON EXT. CORE Avon
AVN-837-0590K
SM.CK016,52ZLNE
Narzędzia Cromwell
Do owijania I stabilizacji towaru na paletach. Ochrania przed pogodą, kurzem kiedy towar jest w tranzycie czy magazynie. Przylega tylko do samej siebie, a nie do owijanego towaru. Wszystkie paczki są po 6 sztuk, poza wymiarem 100x150mm, pakowane po 48 sztuk. (*Wydłużony rdzeń.)
Barva:
Clear - Przezroczysta
Black - Czarna
Red - Czerwona
Blue - Niebieska
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| Kolor | Niebieski |
| EAN13 Barcode | 5036140325289 |
| eCl@ss Code | 20270000 |
| Długość całkowita | 300 m |
| Supplier Part No. | 8370590K |
| Grubość | 17 µm |
| UNSPSC Code | 24141514 |
| Szerokość | 400 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Długość | 300 m metre" cal |
| Typ | Stretch Wrap |
| Szerokość | 400mm |
| Micron | 17 µm micrometre |