Frez 12mm 2 ostrza powłoka Q kulisty trzpieniowy węglikowy SwissTech SWT1657812A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 12mm 2 ostrza powłoka Q kulisty trzpieniowy węglikowy Swisstech SWT1657812A
Swisstech SWT-165-7812A
Frez trzpieniowy węglikowy 2 ostrza kulisty 12mm Q-COAT Swisstech SWT1657812A
SWT-165-7812A
Opis produktu
Seria 78 Długość zwykłaPosiada ostrza czołowe. Wykonane według standardów producenta. Tolerancja części tnącej: e8. Tolerancja chwytu h6. SBQ-2PR Węglik spiekany z powłoką Q.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swisstech |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Średnica freza | 12mm |
| Cutter Tolerancja średnicy | e8 |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Right |
| Kod EAN13 | 5036140207295 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| Powłoka, wykończenie | Q-Coat |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 22mm |
| Helix Direction | Prawostronny, prawy |
| Typ długości | Regular |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie do | Aerospace Alloys; Alloy Steel; aluminium; aluminium Alloys; mosiądz; Bronze; żeliwo; miedź; Nonferrous Metals;Stal nierdzewna; Steel |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Zastosowanie dla frezowania | High Feed Milling |
| Liczba zakończeń skrawających | 2 |
| Liczba rowków | 2 |
| Długość całk./opak. | 110mm |
| Waga całkowita | 0.168 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | 78 Regular |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | To Manufacturers Standards |
| Nr produktu | SWT1657812A |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
SWT1657812A
Frez trzpieniowy węglikowy 2 ostrza kulisty 12mm Q-COAT Swisstech SWT1657812A
SWT-165-7812A
SM.CK016,515,6ZLNE