Frez 20mm 37 stopni TiN spirala H-HELIX 3 ostrza do aluminium Swisstech SWT1632040A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
20.0 37DEG TIN H-HELIX 3FL R-E/MILL-ALUM Swisstech SWT1632040A
SWT-163-2040A
Seria 20 - Seria zwykła Wymiary wg DIN 844
Posiadają ostrza czołowe. Chwyt wg DIN 1835B. Tolerancja chwytu: h6. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | SwissTech |
| Średnica | 20mm |
| EAN13 Barcode | 5036140373778 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 38mm |
| Długość całkowita | 104mm |
| Średnica chwytu | 20mm |
| Supplier Part No. | SWT-163-2040A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 215 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 20mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całkowita | 104mm |
| Model, kod produktu | |
| Średnica chwytu | 20mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 38mm |
| Typ chwytu | Weldon Flat |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Zastosowanie w materiałach | Alloy Steel Aluminium Stal węglowa Copper |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Finish/Coating | TiN |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Zastosowanie dla frezowania | Finishing Profiling Semi-finishing Slotting |
| End Mill Type | End Mill |
| Typ długości | Regular |