Frez 50mm chwyt Weldona XP-90C Indexa IND1393920K
dostępny
Cena regularna:
326,73 €
Cena regularna:
265,64 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 50mm chwyt Weldona XP-90C Indexa IND1393920K
Indexa IND-139-3920K
IND1393920K
SM.CK016,454,3ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Arbor Hole Diameter | 22 mm |
| Marka | Indexa |
| Doprowadzenie chłodziwa | Chłodzenie wewnętrzne |
| Cutting Edge Angle | 90° stopni |
| Depth of Cut | 8 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140029538 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Rodzaj chwytu płytki | Centre Screw Clamping |
| Insert Shape | Parallelogram |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1604 |
| Typ płytki | APKT; APXT |
| Maximum Cutting Diameter | 50 mm |
| Zastosowanie dla frezowania | Shouldering |
| Minimalna średnica skrawania | 50 mm |
| Liczba płytek | 4 |
| Długość całk. | 50 mm |
| Seria | XP-90C |
| Sup. Part No. | IND-139-3920K |
| Materiał uchwytu | XP Plasma-ion Coated |
| Typ uchwytu | XP-90C |
| UNSPSC Code | 23242106 |