Frez 63 chwyt Weldona XP-90C Indexa IND1393940K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$446.03
Cena regularna:
$362.62
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 63 chwyt Weldona XP-90C Indexa IND1393940K
Indexa IND-139-3940K
IND1393940K
Frez z chwytem Weldona 63mm XP-90C INDEXA IND1393940K
IND-139-3940K
KC-016,547,8ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Arbor Hole Diameter | 22 mm |
| Marka, producent | Indexa |
| Doprowadzenie chłodziwa | Chłodzenie wewnętrzne |
| Cutting Edge Angle | 90° stopni |
| Depth of Cut | 8 mm |
| EAN13 | 5036140029545 |
| ecl@ss | 28039190 |
| Rodzaj chwytu płytki | Centre Screw Clamping |
| Insert Shape | Parallelogram |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1604 |
| Typ płytki | APKT; APXT |
| Maximum Cutting Diameter | 63 mm |
| Zastosowanie dla frezowania | Shouldering |
| Minimalna średnica skrawania | 63 mm |
| Liczba płytek | 5 |
| Długość całkowita | 50 mm |
| Seria | XP-90C |
| Oznaczenie | IND-139-3940K |
| Materiał uchwytu | XP Plasma-ion Coated |
| Typ uchwytu | XP-90C |
| UNSPSC | 23242106 |