Frez 7mm trzpieniowy HSS-Co Sherwood SHR0615193X
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 7mm trzpieniowy HSS-Co Sherwood SHR0615193X
Sherwood SHR-061-5193X
SHR0615193X
Frez trzpieniowy HSS-Co 7mm SHR0615193X
SHR-061-5193X
SM.CK016,51,4ZLNE
Seria zwykła typ E411T
Używane do cięcia profili i do produkcji otworów. Jasne wykończenie.Rodzaj zębów: spiralne 30°. Wykonano zgodnie z: BS 122 : Part 4 : 1980.
Tolerancje
Średnica: Metryczne: aż do 38.00. Tolerancja: +0.0630, -0.0130.
Średnica: Metryczne: ponad 38.00 ~. Tolerancja: +0.1250, -0.0000.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 7mm |
| EAN13 Barcode | 5036140176140 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 15mm |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całkowita | 60.5 mm |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Supplier Part No. | SHR-061-5193X |
| UNSPSC Code | 23241614 |