Frez gwintowany 16mm HSS-Co 2 ostrza kobaltowy SwissTech SWT1632816A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez gwintowany 16mm HSS-Co 2 ostrza kobaltowy Swisstech SWT1632816A
Swisstech SWT-163-2816A
SWT1632816A
Frez trzpieniowy HSS-Co 2 ostrza gwintowany 16.0 Swisstech SWT1632816A
SWT-163-2816A
SM.CK016,105,6ZLNE
Seria 28
Seria krótka SDH-2TS Wymiary do DIN 327
Ostrza czołowe. Chwyt gwintowany wg DIN 1835D. Tolerancja części tnącej e8. Tolerancja chwytu h6. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki), HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 16mm |
| EAN13 Barcode | 5036140205352 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Długość rowków, części roboczej | 19mm |
| Długość całkowita | 79mm |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Supplier Part No. | SWT-163-2816A |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Waga 10 elementów | 1134 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 16mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 79mm |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Długość rowków, części roboczej | 19mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Flute Type | |
| Kierunek skrawania | |
| Standard, norma | |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | |
| Plunge Type | |
| Cutter Diameter Tolerance | |
| Tolerancja średnicy chwytu |