Frez piłkowy 25mm x1mm HSS Sherwood SHR0726028D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez piłkowy 25mm x1mm HSS Sherwood SHR0726028D
Sherwood SHR-072-6028D
SHR0726028D
KC-016,28,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica ostrzy | 25 mm |
| Średnica otworu | 8 mm |
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140277519 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Keyway | Includes Keyway |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Liczba ostrzy, zębów | 48 |
| Standard, norma | BS122 |
| Oznaczenie | SHR-072-6028D |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Grubość | 1mm |
| UNSPSC | 23241629 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 8mm |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Liczba ostrzy, zębów | 48 TPI zębów na cal |
| Numer produktu | |
| Grubość | 1mm |
| Średnica ostrzy | 25mm |
| Standard, norma | BS 122 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Keyway | Includes Keyway |