Frez trzpieniowy 1,5mm TiN KC3 Throwaway Kennedy KEN0623020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 1,5mm TiN KC3 Throwaway Kennedy KEN0623020K
Kennedy KEN-062-3020K
KEN0623020K
Frez trzpieniowy Throwaway 1.5mm TiN KC3
KEN-062-3020K
KC-016,23,4ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Chuck Clearance | 8.5 mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 1.5 mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| EAN13 | 5036140092662 |
| ecl@ss | 21010500 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Wykończenie, powłoka | TiN |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 2.5 mm |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Short |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, żeliwo, metale nieżelazne, aluminium, stopy aluminium |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Zastosowanie dla frezowania | Slotting; End Milling |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 24.5 mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard |
| Set Type | Individual Mill |
| Średnica chwytu | 6 |
| Standard, norma | |
| Oznaczenie | KEN-062-3020K |
| UNSPSC | 23241614 |