Frez trzpieniowy 10mm długi HSS-Co 8% chwyt Weldon 2 ostrza kobaltowy SwissTech SWT1630310A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 10mm długi HSS-Co 8% z chwytem Weldona 2 ostrza kobaltowy Swisstech SWT1630310A
Swisstech SWT-163-0310A
SWT1630310A
Frez trzpieniowy HSS-Co 8% z chwytem Weldona, 2 ostrza, długi 10.0 Swisstech SWT1630310A
SWT-163-0310A
SM.CK016,73,7ZLNE
Seria 03 - Seria długa Wymiary wg DIN 844
Ostrza czołowe. Chwyt Weldon'a wg DIN 1835B. Tolerancja części tnącej e8. Tolerancja chwytu h6. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 10mm |
| EAN13 Barcode | 5036140201675 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Długość rowków, części roboczej | 22mm |
| Długość całkowita | 95mm |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Supplier Part No. | SWT-163-0310A |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Waga 10 elementów | 528 g |