Frez trzpieniowy 10mm do zgrubnej obróbki HSS-EV Sherwood SHR0612542C
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 10mm do zgrubnej obróbki HSS-EV Sherwood SHR0612542C
Sherwood SHR-061-2542C
SHR0612542C
KC-016,41,5ZN/SM.[NM]
Jakość przemysłowa do frezowania i formowania elementów metalowych. 4 rowkowe frezy do zdzierania. Wykonane ze spiekanej stali wanadowej HSS-EV. Kształt sworznia, tolerancja h8, długość standardowa. Chwyt wg DIN 1835B.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 10mm |
| EAN13 | 5036140273689 |
| ecl@ss | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 22mm |
| No. of Flutes | 3 |
| Długość całkowita | 72mm |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Oznaczenie | SHR-061-2542C |
| UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 37 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 10mm |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 72mm |
| Skok | Coarse |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 22mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835B |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Compatible Materials | |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Zastosowanie dla frezowania | High-feed Milling Roughing |
| Cutter Diameter Tolerance | h8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | |
| End Mill Type | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Typ długości | Regular |