Frez trzpieniowy 12mm HSS-Co 8% TiCN chwyt Weldon SwissTech SWT1630942A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 12mm HSS-Co 8% TiCN z chwytem Weldona Swisstech SWT1630942A
Swisstech SWT-163-0942A
SWT1630942A
Frez trzpieniowy HSS-Co 8%, chwyt Weldon'a 12.0 TiCN Swisstech SWT1630942A
SWT-163-0942A
SM.CK016,81,3ZLNE
Seria 9 - Seria zwykła Wymiary wg DIN 844
Ostrza czołowe. Chwyt Weldon'a wg DIN 1835B.
Średnice cięcia
3 - 6mm do +0.04 -0.0.
8 - 20mm do +0.05 -0.0.
HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 12mm |
| EAN13 Barcode | 5036140203211 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 26mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całkowita | 83mm |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Supplier Part No. | SWT-163-0942A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga 10 elementów | 688 g |