Frez trzpieniowy 16mm HSS-Co 8% TiAlN chwyt Weldon 2 ostrza SwissTech SWT1630376A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 16mm HSS-Co 8% TiALN z chwytem Weldona 2 ostrza Swisstech SWT1630376A
Swisstech SWT-163-0376A
SWT1630376A
16.0 WELDON LONG 2FL SLOT DRILL-TiALN-8% CO Swisstech SWT1630376A
Swisstech SWT-163-0376A
SM.CK016,177,5ZLNE
Seria 03 - Seria długa Wymiary wg DIN 844
Ostrza czołowe. Chwyt Weldon'a wg DIN 1835B. Tolerancja części tnącej e8. Tolerancja chwytu h6. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 16mm |
| EAN13 Barcode | 5036140201934 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Długość rowków, części roboczej | 32mm |
| Długość całkowita | 123mm |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Supplier Part No. | SWT1630376A |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Waga 10 elementów | 1734 g |