Frez trzpieniowy 25mm Ripper HSS-EV din844 Sherwood SHR0612606G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 25mm Ripper HSS-EV din844 Sherwood SHR0612606G
Sherwood SHR-061-2606G
SHR0612606G
Frez trzpieniowy Ripper HSS-E 25mm SHR0612606G
SHR-061-2606G
SM.CK016,192,5ZLNE
4 ostrza z łamaczami wiórów o zaokrąglonych wierzchołkach. Wytwarzany ze spieku HSS-EV stali wanadowej. Długość standardowa. Rozmiar do DIN 844.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 25mm |
| EAN13 Barcode | 5036140175471 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 52mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całkowita | 125mm |
| Średnica chwytu | 25mm |
| Supplier Part No. | SHR-061-2606G |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 401 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 25mm |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 125mm |
| Średnica chwytu | 25mm |
| Długość rowków, części roboczej | 52mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835D DIN 844 |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | h8 |
| Tolerancja średnicy chwytu |