Frez trzpieniowy 3mm HSS-Co KC3 kobaltowy Kennedy KEN0622080K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 3mm HSS-Co KC3 kobaltowy Kennedy KEN0622080K
Kennedy KEN-062-2080K
KEN0622080K
3mm FREZ TRZPIENIOWY Throwaway KC3 HSS-Co Kennedy
KEN-062-2080K
SM.CK016,48ZLNE
Narzędzia Cromwell
Odpowiednie do nawiercania otworów i frezowania. Frezy
osadzone są w adaptorach / uchwytach wiertarskich za pomocą śruby nastawnej która znajduje się na chwycie mocującym, co pozwala na szybką i łatwą wymianę narzędzia. * Wyjątkiem są frezy kuliste 1mm, 2mm, i 1/16" które posiadają 2 ostrza.
Tolerancje metryczne:
Średnica: Ponad 1,00 ~ do 3,00. Tolerancja: +0,013, -0,033.
Średnica: Ponad 3,00 ~ do 6,00. Tolerancja: +0,020, -0,020.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| Chuck Clearance | 14.5 mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 3 mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| EAN13 Barcode | 5036140277113 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Typ zakończenia freza | kulisty |
| Powłoka, wykończenie | Brak |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 7.5 mm |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Long |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, żeliwo, metale nieżelazne, aluminium, stopy aluminium |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Zastosowanie dla frezowania | Slotting; End Milling |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całk. | 34 mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard |
| Set Type | Individual Mill |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Standard, norma | |
| Sup. Part No. | 3341020300 |
| UNSPSC Code | 23241614 |