Frez trzpieniowy 5mm z węglika spiekanego 2 ostrza z powłoką Q SwissTech SWT1656205A PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 5mm z węglika spiekanego 2 ostrza z powłoką Q Swisstech SWT1656205A
Swisstech SWT-165-6205A
SWT1656205A
5mm ST/SH LONG 2FL SLOT DRILL Q-COAT Swisstech SWT1656205A
Swisstech SWT-165-6205A
SM.CK016,169,9ZLNE
Posiada ostrza czołowe. Wykonane według standardów producenta.Tolerancja części tnącej: h10.Tolerancja chwytu h6.SDQ-2PS Węglik spiekany z powłoką Q.
Powłoka Q została opracowana, aby frezy monolityczne z węglika posiadały "właściwe ostrze" w wyjątkowo trudnych warunkach skrawania.
Do materiałów o twardości do 66HRC.
Praca na sucho, bez chłodziwa.
Do obróbki maszynowej form i matryc.
Większa wydajność.
Niższe zużycie chłodziwa, mniejsze odpady.
Dwa razy dłuższa żywotność freza.
Obniżone koszty produkcji.
Wielowarstwowa powłoka, która pozwala na większe szybkości i posuwy skrawania.
Doskonała odporność na oksydowanie.
Możliwa praca przy dużych szybkościach.
Twardość powierzchni: 3300HV.
Współczynnik koegzystencji ze stalą 0.25.
Grubość powłok 3 - 5µm.
Maksymalna temperatura pracy 850°C.
Możliwość ponownego powlekania.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241605 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT1656205A |
| EAN13 Barcode | 5036140288089 |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 20mm |
| Średnica | 5mm |
| Długość całk. | 60mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 5 mm |
| Materiał | Węglik |
| Długość całk. | 60 mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 20 mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | prawy |
| Standard, norma | DIN 844 |
| Finish/Coating | AlTiN |
| Coolant Delivery | |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Kąt spirali | 30 ° stopni |
| Cutter Diameter Tolerance | h10 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |