Frez trzpieniowy 8mm HSS-Co 8% chwyt Weldon SwissTech SWT1631708A PRO19-20
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 8mm HSS-Co 8% z chwytem Weldona Swisstech SWT1631708A
Swisstech SWT-163-1708A
SWT1631708A
Frez trzpieniowy HSS-Co 8% z chwytem Weldona 8.0 Swisstech SWT1631708A
SWT-163-1708A
SM.CK016,84ZLNE
Seria 17 - Seria zwykła Wymiary wg DIN 844
Ostrza czołowe. Chwyt wg DIN 1835B. Tolerancja części tnącej js12. Tolerancja chwytu h6. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiAlN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-163-1708A |
| EAN13 Barcode | 5036140204324 |
| Długość całk. | 69mm |
| Średnica | 8 mm |
| Długość rowków lub robocza | 19mm |
| Waga 10 elementów | 311 g |
| Średnica chwytu | 10mm |
| No. of Flutes | 3 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 8 mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całk. | 69 mm |
| Product Number | |
| Seria | 17 |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Długość rowków lub robocza | 19 mm |
| Typ chwytu | Weldon Flat |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835B DIN 844 |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | js12 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |