Frez trzpieniowy 8mm dwustronny 2-ostrzowy Kennedy KEN1612160K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
150,10 zł
Cena regularna:
122,03 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 8mm dwustronny 2-ostrzowy Kennedy KEN1612160K
Kennedy KEN-161-2160K
KEN1612160K
FREZ TRZPIENIOWY DWUSTRONNY Z węglika 8mm 2FL Kennedy
KEN-161-2160K
KC-016,124ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Stosowane do obróbki twardych materiałów, gdzie szybkie szybkie szybkie odprowadzanie wiórów nie jest istotne. Wykonano zgodnie z: Ansi Standards.
Tolerancje
Średnica (Metryczne): Ponad 1.00 ~ aż do 6.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.050.
Średnica (Metryczne): Ponad 6.00 ~ aż do 25.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.080.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 8 mm |
| Cutter Diameter Tolerance | h10 |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| EAN13 | 5036140097674 |
| ecl@ss | 21010504 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 12mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Regular |
| Materiał | Solid Carbide |
| Zastosowanie w materiałach | Carbon Steel;Alloy Steel;Hardened Steel;Copper;Cast Iron;Aluminium; Stainless Steel |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 63mm |
| Waga całkowita | 0.05 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | ANSI |
| Oznaczenie | 15M |
| UNSPSC | 23241605 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 8mm |
| Materiał | Solid Carbide |
| Długość całkowita | 63mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 12mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Zastosowanie w materiałach | Alloy Steel Aluminium Stal węglowa Cast Iron Copper Hardened Steel Stainless Steel |
| Standard, norma | ANSI |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Liczba zakończeń skrawających | 2 |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Cutter Diameter Tolerance | h10 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Typ długości | Regular |