Frez trzpieniowy 9mm HSS-Co 8% chwyt Weldon 2 ostrza kobaltowy SwissTech SWT1630109A PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 9mm HSS-Co 8% z chwytem Weldona 2 ostrza kobaltowy Swisstech SWT1630109A
Swisstech SWT-163-0109A
SWT1630109A
Frez trzpieniowy HSS-Co 8% z chwytem Weldona, 2 ostrza 9.0 Swisstech SWT1630109A
SWT-163-0109A
SM.CK016,52,9ZLNE
Seria 01 - Seria krótka Wymiary wg DIN 327
Ostrza czołowe. Chwyt Weldon'a wg DIN 1835B. Tolerancja części tnącej e8. Tolerancja chwytu h6. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiAlN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241605 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-163-0109A |
| EAN13 Barcode | 5036140200777 |
| Długość całk. | 61mm |
| Średnica | 9 mm |
| Długość rowków lub robocza | 11mm |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Waga 10 elementów | 355 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 9 mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całk. | 61 mm |
| Product Number | |
| Seria | 01 |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Długość rowków lub robocza | 11 mm |
| Typ chwytu | Weldon Flat |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835B DIN 327 |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |