Frez węglikowy 1/8" trzpieniowy 2 ostrza calowy Kennedy KEN1610580K MTM
dostępny
Cena regularna:
38,80 zł
Cena regularna:
31,54 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 1/8" trzpieniowy 2 ostrza calowy Kennedy KEN1610580K
Kennedy KEN-161-0580K
KEN1610580K
FREZ TRZPIENIOWY Z węglika SPIEKANEGO 1/8" 2FL Kennedy
KEN-161-0580K
SM.CK016,33,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
2-zębne
Dla optymalnej wydajności i maksymalnego usuwania pozostałości podczas zagłębiania, rowkowania oraz okrawania na lekkich stopach, mosiądzu, aluminium, elementach nieżelaznych i innych miękkich materiałach. Wykonano zgodnie z: USCTi Standards.
Tolerancje
Średnica (Calowe): Ponad 1/16” ~ aż do 1/4”. Limity tolerancji: +0.000, -0.002.
Średnica (Calowe): Ponad 1/4” ~ aż do 1”. Limity tolerancji: +0.000, -0.003.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.01 |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 1610580K |
| EAN13 Barcode | 5036140097209 |
| Długość całk. | 1 1/2" cal |
| Materiał | Solid Carbide |
| Finish/Coating | Uncoated |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Średnica freza | 1/8" cal |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Liczba ostrzy | 2 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Corner Radius | |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Flute Type | Helical |
| Reach Type | Standard Neck |
| Reach Length | |
| Średnica chwytu | 1/8" cal |
| Typ długości | Regular |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Zastosowanie dla frezowania | Plunging; Slotting; Routing |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 1/2" cal |
| Zastosowanie w materiałach | Carbon Steel; Alloy Steel; Hardened Steel; Copper; Cast Iron; Aluminium; Stainless Steel |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Cutter Diameter Tolerance | h10 |
| Seria | |
| Standard, norma | |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Helix Direction | Prawy |
| Cutting Direction | Prawy |