Frez węglikowy 7mm trzpieniowy 3 ostrza TiCN SwissTech SWT1614837A PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 7mm trzpieniowy 3 ostrza TiCN Swisstech SWT1614837A
Swisstech SWT-161-4837A
SWT1614837A
Frez trzpieniowy węglikowy, 3 ostrza 7mm TiCN Swisstech SWT1614837A
SWT-161-4837A
SM.CK016,101,8ZLNE
Seria 48 - 3-zębne - Seria krótka
Ostrza czołowe. Wykonane zgodnie z Normami Zakładowymi. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiAlN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-161-4837A |
| EAN13 Barcode | 5036140199811 |
| Średnica | 7 mm |
| Długość rowków lub robocza | 20mm |
| Waga elementu | 50 g |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Długość całk. | 50mm |