Frez węglikowy 8,5mm trzpieniowy 3 ostrza długi Sherwood SHR1613170K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 8,5mm trzpieniowy 3 ostrza długi Sherwood SHR1613170K
Sherwood SHR-161-3170K
SHR1613170K
8.5mm 3FL STANDARD CARBIDE SLOT DRILL Sherwood SHR1613170K
Sherwood SHR-161-3170K
SM.CK016,91,9ZLNE
Dla optymalnej wydajności i maksymalnego usuwania pozostałości podczas zagłębiania, rowkowania i okrawania na lekkich stopach, mosiądzu, aluminium, elementach nieżelaznych i innych miękkich materiałach. Wykonano zgodnie z: USCTi Standards.
Tolerancje
Średnica nominalna (Metryczne): Ponad 1.00 ~ aż do 6.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.050.
Średnica nominalna (Metryczne): Ponad 6.00 ~ aż do 25.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.080.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 8.50 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140286757 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Długość rowków, części roboczej | 22mm |
| Długość całkowita | 70mm |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Supplier Part No. | SHR-161-3170K |
| UNSPSC Code | 23241605 |