Gałka magnetyczna 25,4mm Kennedy KEN5538230K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gałka magnetyczna 25,4mm DIA Kennedy KEN5538230K
Kennedy KEN-553-8230K
GALKA MAGNETYCZNA 25.4mm DIA
KEN-553-8230K
Opis produktu
Magnes o kształcie podkowy. Przeciwne pola polaryzacyjne znajdują się na tym samym końcu oddzielone przegrodą. Posiada otwór i uchwyt. Trwale magnetyczny.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Depth | 16mm |
| Średnica | 1" calowe |
| Średnica | 25mm |
| Kod EAN13 | 5036140116955 |
| Głębokosć całk./opak. | 25 |
| Długość całk./opak. | 18 |
| Waga całkowita | 0.055 |
| Szerokość całk./opak. | 25 |
| Kod UNSPSC | 31380000 |
| Waga 100szt. | 5.60 kg |
KEN5538230K
GALKA MAGNETYCZNA 25.4mm DIA Kennedy
KEN-553-8230K
SM.CK016,30,7ZLNE
Narzędzia Cromwell