Getry spawalnicze ze skóry chromowej szare Kennedy KEN8858260K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CHROME/LEATHER GAITERS 14HOOK-N-LOOP GREY Kennedy KEN8858260K
Kennedy KEN-885-8260K
KEN8858260K
CHROME/LEATHER GAITERS 14HOOK-N-LOOP GREY Kennedy
KEN-885-8260K
SM.CK016,88,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Asortyment przystępnie wycenionej wytrzymałej odzieży roboczej wykonanej z wysokiej jakości wyselekcjonowanej skóry chromowej. Odporna na rozpryski i odporna na rozdarcie. Pełen asortyment daje ochronę od stóp do głowy przed rozpryskami spawalniczymi i iskrami przy szlifowaniu. Odpowiednie do stosowania w warsztatach, odlewniach i na budowie.
Getry
Do noszenia na obuwiu roboczym celem ochrony przed rozpryskami spawalniczymi i iskrami przy szlifowaniu. Z zapięciem na rzep z tyłu łydki oraz regulowanym zapięciem wokół buta. Podwójne ściegi i nitowane szwy celem zwiększenia wytrzymałości.
Oznaczenie CE zgodnie z normą EN470-1 CAT II.
Rozmiar: 35 cm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140240346 |
| eCl@ss Code | 40011300 |
| Gaiters Size | 35 cm |
| Supplier Part No. | 8858260K |
| UNSPSC Code | 46181606 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Grey |
| Materiał | Leather |
| Wysokość całkowita | 350mm |
| Numer produktu | 1892 |
| Typ produktu | Welder's Gaiters |
| Standard, norma | CE approved to EN470-1 CAT II |
| Shoe Size | One Size |
| Resistance Features | Heat-resistant |
| Closure Type | Hook & Loop |
| Pack Quantity | 1 |