Głębokościomierz mikrometryczny 0-25mm 100mm z przystawką stałej siły mocowania Oxford Precision OXD3353330K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Głębokościomierz mikrometryczny 0-25mm 100mm z przystawką stałej siły mocowania Oxford Precision OXD3353330K
Oxford Precision OXD-335-3330K
OXD3353330K
0-25mm FIXED ROD DEPTH MICROMETER 100mm Oxford Precision OXD3353330K
Oxford Precision OXD-335-3330K
SM.CK016,244,3ZLNE
Idealne do pomiarów małych głębokości. Te tradycyjne głębokościomierze mikrometryczne mają hartowane podstawy o długościach 63 & 100mm, w wykończeniu na chromowo satynowe. Posiadają dodatkowo przystawkę "stałej siły mocowania" do stosowania kiedy wymienia się trzpienie. Zestawy dostarczane w kasetach plastikowych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 175 |
| Szerokość całk. | 82 |
| Głębokość całk. | 39 |
| Waga całkowita | 0.686 |
| Producent | Oxford |
| Supplier Part No. | 3353330K |
| EAN13 Barcode | 5036140247505 |
| Accuracy | 4 µm (microns) µm |
| Range | 0-25mm mm |
| Base Size | 100 mm |