Głowica frezarska 100mm XP-45C Face Hog Indexa IND1397640K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$486.67
Cena regularna:
$395.67
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Głowica frezarska 100mm XP-45C Face Hog Indexa IND1397640K
Indexa IND-139-7640K
IND1397640K
Głowica frezarska 100mm XP-45C FACE-HOG Indexa IND1397640K
IND-139-7640K
SM.CK016,1084ZLNE
Duży dodatni kąt natarcia, 45o kąt przystawienia głowicy frezarskiej zmniejszają siły skrawania i umożliwiają stosowanie dużego posuwu na obrabiarce o ograniczonej wydajności. Celem ochrony korpusu głowicy na wypadek awarii, zastosowano zaciskową kieszeń wymiennej płytki z płytkami podporowymi. Plazmowa jonowa powłoka daje dłuższą żywotność narzędzia i jego większą twardość, tym samym większą odporność na zużycie. Wewnętrzne chłodzenie jako standard.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Arbor Hole Diameter | 32 mm |
| Producent | Indexa |
| Doprowadzenie chłodziwa | Chłodzenie wewnętrzne |
| Cutting Edge Angle | 45 ° |
| Depth of Cut | 6 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140082922 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Rodzaj chwytu płytki | Inclined Screw Clamping |
| Kształt płytki | Kwadrat |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1203 |
| Typ płytki | SEKN; SEKR |
| ISO Designation | |
| Maximum Cutting Diameter | 100 mm |
| Zastosowanie, frezowanie | Facing |
| Minimalna średnica skrawania | 113 mm |
| Liczba płytek | 5 |
| Długość całkowita | 50 mm |
| Waga całkowita | 2.23 |
| Seria | XP-45C |
| Supplier Part No. | 1397640K |
| Materiał uchwytu | XP Plasma-ion Coated |
| Typ uchwytu | XP-45C |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość | 50mm |
| Hub Diameter | mm |
| Rozmiar płytki | 1203 |
| Liczba płytek | 5 |
| Numer produktu | 847S.100PIZ/C |
| Seria | |
| Typ płytki | SEKN SEKR |
| Maximum Cutting Diameter | 100mm |
| ISO Designation | XP-45C |
| Rodzaj chwytu płytki | Inclined Screw Clamping |
| Doprowadzenie chłodziwa | Chłodzenie wewnętrzne |
| Kształt płytki | Kwadrat |
| Zastosowanie, frezowanie | Facing |
| Depth of Cut | 6mm |
| Cutting Edge Angle | 45 ° stopni |
| Arbor Hole Diameter | 32mm |