Grabki ze stali węglowej Rutland RTL5224200K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grabki ze stali węglowej Rutland RTL5224200K
Rutland RTL-522-4200K
RTL5224200K
GRABKI ZE STALI WEGLOWEJ Rutland
RTL-522-4200K
SM.CK016,15,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Ostrza pokryte ze stali weglowej. Lakierowane drewniane rączki.
RTL-522-4210K - Ręczny rydel: 285 x 87mm.
RTL-522-4200K - Grabki do chwastów: 285 x 80mm.
RTL-522-4220K - Łopatka do przesadzania: 290 x 63mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Rutland |
| EAN13 Barcode | 5036140158153 |
| Głębokość całk. | 40 |
| Długość całkowita | 280 |
| Waga całkowita | 0.215 |
| Szerokość całk. | 80 |
| Supplier Part No. | RTL-522-4200K |
| Typ | Weeding Fork |
| UNSPSC Code | 27112000 |
| Waga elementu | 230 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 285mm |
| Szerokość całk. | 80mm |
| Typ | Hand Fork |
| Waga elementu | 230g |
| Handle Material | Weatherproofed Commercial Timber |
| Blade/Head Material | Stal węglowa |
| Blade Finish/Coating | Epoxy Coated |