Grot do lutownicy butanowej 2,4mm dwustronnie spłaszczony Kennedy KEN5169050K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grot do lutownicy butanowej 2,4mm dwustronnie spłaszczony Kennedy KEN5169050K
Kennedy KEN-516-9050K
KEN5169050K
2.4mm DOUBLE FLAT TIP TOSUIT 50BW SOLDERING IRON Kennedy
KEN-516-9050K
SM.CK016,25,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wymienne końcówki/groty pasują do lutownic butanowych KENNEDY.
Typ:
Double Flat Tip - Grot dwustronnie spłaszczony
Fine Tip - Cienka końcówka
Hot Knife Tip - Grot do przecinania na gorąco
Hot Air Tip - Grot do dmuchawy gorącego powietrza
Flame Tip - Końcówka płomieniowa
Single Flat Tip - Końcówka spłaszczona jednostronnie
Hot Air Blower Tip - Grot do dmuchawy gorącego powietrza
Hot Air Deflector - Deflektor gorącego powietrza
Hot Knife Tip - Grot do przecinania na gorąco
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140025288 |
| eCl@ss Code | 21089101 |
| Do użycia z | 50BW |
| Długość | 2.4 mm |
| Głębokość całk. | 5 |
| Długość całkowita | 140 |
| Waga całkowita | 0.005 |
| Szerokość całk. | 65 |
| Supplier Part No. | 5169050K |
| Typ | Double Flat Tip |
| UNSPSC Code | 23271809 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do użycia z | BSO50 Soldering Iron |
| Długość | 2.4mm |
| Numer produktu | P50T-3 |
| Tip Size | 2.4 |
| Tip Type | Double Flat |