Grot do lutownicy butanowej 2,4mm dwustronnie spłaszczony Kennedy KEN5169140K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
2.4mm DOUBLE FLAT TIP TOSUIT 75BW SOLDERING IRON Kennedy KEN5169140K
Kennedy KEN-516-9140K
KEN5169140K
2.4mm DOUBLE FLAT TIP TOSUIT 75BW SOLDERING IRON Kennedy
KEN-516-9140K
SM.CK016,42,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wymienne końcówki/groty pasują do lutownic butanowych KENNEDY.
Typ:
Double Flat Tip...Grot dwustronnie spłaszczony
Fine Tip...Cienka końcówka
Hot Knife Tip...Grot do przecinania na gorąco
Hot Air Tip...Grot do dmuchawy gorącego powietrza
Flame Tip...Końcówka płomieniowa
Single Flat Tip...Końcówka spłaszczona jednostronnie
Hot Air Blower Tip...Grot do dmuchawy gorącego powietrza
Hot Air DeflectorąDeflektor gorącego powietrza
Hot Knife Tip...Grot do przecinania na gorąco
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140025318 |
| eCl@ss Code | 21089101 |
| Do użycia z | 75BW |
| Długość | 2.4 mm |
| Głębokość całk. | 8 |
| Długość całkowita | 140 |
| Waga całkowita | 0.006 |
| Szerokość całk. | 70 |
| Supplier Part No. | 5169140K |
| Typ | Double Flat Tip |
| UNSPSC Code | 23271809 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do użycia z | |
| Długość | 2.4mm |
| Numer produktu | PPT-6 |
| Tip Size | 2.4 |
| Tip Type |