Grot do lutownicy butanowej 2,4mm dwustronnie spłaszczony Kennedy KEN5169360K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grot do lutownicy butanowej 2,4mm dwustronnie spłaszczony Kennedy KEN5169360K
Kennedy KEN-516-9360K
KEN5169360K
2.4mm DOUBLE FLAT TIP TOSUIT 125BW SOLDERING IRON Kennedy
KEN-516-9360K
SM.CK016,47,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wymienne końcówki/groty pasują do lutownic butanowych KENNEDY.
Typ:
Double Flat Tip Grot dwustronnie spłaszczony
Fine Tip Cienka końcówka
Hot Knife Tip Grot do przecinania na gorąco
Hot Air Tip Grot do dmuchawy gorącego powietrza
Flame Tip Końcówka płomieniowa
Single Flat Tip Końcówka spłaszczona jednostronnie
Hot Air Blower Tip Grot do dmuchawy gorącego powietrza
Hot Air DeflectorąDeflektor gorącego powietrza
Hot Knife Tip Grot do przecinania na gorąco
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 140 |
| Szerokość całk. | 70 |
| Głębokość całk. | 12 |
| Waga | 0.011 |
| UNSPSC Code | 23271809 |
| eCl@ss Code | 21089101 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5169360K |
| EAN13 Barcode | 5036140025394 |
| Type | Double Flat Tip |
| Długość | 2.4 mm |
| For Use With | 125BW |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| For Use With | |
| Długość | 2.4 mm |
| Numer produktu | SPT-6 |
| Tip Size | 2.4 |
| Tip Type |