Grot do lutownicy butanowej 4,8mm dwustronnie spłaszczony Kennedy KEN5169160K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
4.8mm DOUBLE FLAT TIP TOSUIT 75BW SOLDERING IRON Kennedy KEN5169160K
Kennedy KEN-516-9160K
KEN5169160K
4.8mm DOUBLE FLAT TIP TOSUIT 75BW SOLDERING IRON Kennedy
KEN-516-9160K
SM.CK016,42,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wymienne końcówki/groty pasują do lutownic butanowych KENNEDY.
Typ:
Double Flat Tip Grot dwustronnie spłaszczony
Fine Tip Cienka końcówka
Hot Knife Tip Grot do przecinania na gorąco
Hot Air Tip Grot do dmuchawy gorącego powietrza
Flame Tip Końcówka płomieniowa
Single Flat Tip Końcówka spłaszczona jednostronnie
Hot Air Blower Tip Grot do dmuchawy gorącego powietrza
Hot Air DeflectorąDeflektor gorącego powietrza
Hot Knife Tip Grot do przecinania na gorąco
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 140 |
| Szerokość całk. | 70 |
| Głębokość całk. | 8 |
| Waga | 0.006 |
| UNSPSC Code | 23271809 |
| eCl@ss Code | 21089101 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5169160K |
| EAN13 Barcode | 5036140025332 |
| For Use With | 75BW |
| Długość | 4.8 mm |
| Type | Double Flat Tip |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| For Use With | |
| Długość | 4.8 mm |
| Numer produktu | PPT-8 |
| Tip Size | 4.8 |
| Tip Type |